PO KTÓREJ STRONIE JESTEŚ?
Konstrukcje wznoszone przez cywilizacje wzrastają zarówno nad powierzchnią planet jak i sięgają w głąb nich. W historii ziemi podziemia i związane z nimi istnienie osobnego, podziemnego świata stało się źródłem niezliczonej ilości mitów i legend będących przedmiotem dociekań historyków, geologów i środowisk filozoficznego marginesu. Do wnętrza ziemi wiodą nas tropy Agharty i tajemnice ukryte pod Sfinksem. Ukryte przed dziennym światłem są także obiekty należące do kompleksu militarnego, centra logistyczno-przemysłowe, laboratoria, banki nasion i magazyny DNA. A tajne, ulokowane głęboko pod ziemią bazy pozaziemskich ras, szeroko relacjonowane w źródłach chanellingowych?
Czy myślimy o tym wszystkim stawiając kroki na schodach przejścia podziemnego przy dworcu Łódź Fabryczna? Na pewno nie wszyscy. Spójrzmy zatem w lustra umieszczone w centrum dwu stojących naprzeciw siebie obiektów, zainstalowanych w podziemnym przejściu. Czy ujrzymy wejście do innej rzeczywistości, czy nasze odbicie zaciekawi nas lub zastanowi nad następnym krokiem?
Jeśli przyjąć iż kosmos jest nieustannym balansowaniem energii strachu i miłości, to odbicie którego z tych biegunów ujrzymy w lustrze, światła czy cienia?

20_plakategonfietke.jpg
       
20_poktorejstroniejestes1.jpg
       
20_poktorejstroniejestes03.jpg
       
20_poktorejstroniejestes.jpg
       
20_poktorejstroniejestes2.jpg
       
20_poktorejstroniejestes05.jpg
       
20_poktorejstroniejestes4.jpg
       
20_poktorejstroniejestes6.jpg
       
20_poktorejstroniejestes17.jpg
       
20_poktorejstroniejestes13.jpg
       
20_poktorejstroniejestes10.jpg
       
20_poktorejstroniejestes07.jpg
       
20_poktorejstroniejestes12.jpg
       
20_poktorejstroniejestes15.jpg
       
20_poktorejstroniejestes9.jpg
       
20_poktorejstroniejestes11.jpg
       
20_poktorejstroniejestes16.jpg
       
20_poktorejstroniejestes14.jpg
       
20_poktorejstroniejestes8.jpg
       
20_poktorejstroniejestes0.jpg